Nabídka vín 

Kategorie obsahuje 20 různých produktů.

Plné, v chuti vyvážené víno s tóny sušených švestek a vyzrálých třešní. 12 měsíců zrálo v nerezovém tanku a tím víno získalo příjemné zaoblené třísloviny.

112 Kč

Barva je průzračně zlatá. Vůně je velmi výrazná a aromatická s tóny čajových růží a exotického ovoce. V chuti je víno plné, medové, s kořenitým závěrem a příjemnou kyselinkou. Doporučujeme ke kořeněným jídlům nebo sýrům s modrou plísní.

181 Kč

Pronikavá zlatá barva. V chuti je víno plné, s výraznější kyselinkou, která se skvěle kombinuje se sušenými rozinkami a ananasem. Lehká svěží vůně lipového květu nebo lučního kvítí. Vhodné k tučným masitým pokrmům. Výborně se kombinuje s lehce upravenými rybami a telecím masem. Ocenění: Zlatá medaile Národní soutěž vín 2017 Stříbrná medaile Salon vín 2018

206 Kč

Víno je vyzrálé s nádhernou aromatickou vůní po černém rybízu s lehkým nádechem čerstvě utržených malin a ostružin. V chuti lze rozpoznat vyzrálé třešně a ostružiny. Mírně sytější červená barva dodává vínu na plnosti a lehkosti. Doporučujeme masitým jídlům. Přededevším ke kuřecímu nebo krůtímu masu. Víno získalo ZLATOU MEDAILI v Miroslavském koštu 2014.

181 Kč

Špičkové polosladké bílé víno. Získalo velkou zlatou medaili v soutěži  Valtické vinné trhy 2016, a zároveň se v kategorii polosladkých vín mezi téměř 200 vzorky vín umístilo první. I pokud máte raději spíše suché Sauvignony, nyní můžete za velmi příznivou cenu ochutnat perfektní víno, které voní po rozkvetlých stromech a vyzrálých meruňkách. Opravdu to...

206 Kč

Víno získalo velkou zlatou medaili v soutěži Král vín 2016. Zároveň zvítězilo v kategorii bílých polosladkých vín.

206 Kč

Toto slámové víno je výjimečné svojí schopností okouzlit i nejnáročnější konzumenty nebo someliéry. V lehce kořeněné, plné chuti můžeme rozpoznat nejrůznější exotické ovoce s medovými tóny, které se krásně rozplývají na jazyku. Vůně je výrazná se silnými tóny po ovoci zvláště po hruškách, jablkách a citrusech. Doporučujeme ke slavnostním událostem a...

330 Kč

Exkluzívní víno které Vám přinese originální chuťový zážitek. Příjemná rybízová až švestková vůně s ovocnými tóny po třešních, moruši a eukalyptu. V chuti je víno velmi výrazné, ovocné a lehce kořenité. Spolu s povidlovými nebo čokoládovými dezerty vytváří víno skvělou kombinaci.

330 Kč

Výběr z cibéb je výjimečné víno, která vzniká pouze při specifických podmínkách. V září, kdy byly hrozny Sauvignonu dokonale vyzrálé, ranní mlha a odpolední vysoké teploty umožnily rozvoj ušlechtilé plísně Botrytis cinerea. Jemná mikroflóra na hroznech z bobulí postupně odpařila a vysála vodu. Tím vznikly jemné bobule podobné rozinkám - cibéby. Díky této...

810 Kč

Cabernet Sauvignon je odrůda původem ze středověké Francie. Patří mezi celosvětově nejoblíbenější odrůdy. Chuť je příjemná, s ovocná, lze nalézt čerstvé jahody doplněné o jemné aroma po ovocných květech. Doporočujeme k ovocným salátům a dezertům.

112 Kč

Výběr z hroznů je synonymum pro vysoký extrakt. Toto Rulandské šedé je harmonické bílé polosladké víno, které získalo zlatou medaili v certifikované národní soutěži vín. Plná chuť a vůně a vyvážené kyseliny a cukry. Jednoduše elegantní a víno.

206 Kč
Showing 1 - 20 of 20 items

Nahoru